jbj
01 فروردین 1402 - 13:40

توزیع ۳۴هزار بسته معیشتی بین نیازمندان سیستان و بلوچستان در نوروز

زاهدان- مسئول بسیج سازندگی سپاه سلمان از توزیع بیش از ۳۴ هزار بسته معیشتی به مناسبت ایام نوروز در بین نیازمندان سیستان و بلوچستان خبر داد.

غلامرضا ملایی در گفتگو با خبرنگار مهر، از برگزاری مرحله دیگری از نهضت خدمت مؤمنانه بسیج هم‌زمان با عید نوروز خبر داد و بیان کرد: ۳۴ هزار و ۷۰۰ بسته معیشتی به‌عنوان بسته عیدانه در مرحله اول میان اقشار بی‌بضاعت و کم‌بضاعت سیستان و بلوچستان توزیع می‌شود که شامل برنج، رب، ماکارونی، روغن، نخود، کنسرو لوبیا و ... است.

وی با بیان اینکه توزیع این میزان بسته معیشتی در بین نیازمندان شناسایی شده در اقصی‌نقاط استان در دستور کار قرار دارد، تصریح کرد: بسته‌های فوق با محوریت پایگاه‌های مقاومت بسیج در محلات توسط گروه‌های جهادی با حفظ شأن و کرامت بین افراد توزیع خواهد شد.

مسئول بسیج سازندگی سپاه سلمان با بیان اینکه این عیدانه به همت سازمان بسیج مستضعفین تهیه شده است، ادامه داد: ارائه خدمات به نیازمندان توسط گروه‌های جهادی و با استفاده از ظرفیت مساجد و پایگاه‌های بسیج مقاومت بوده که گروه‌های جهادی بدون هیچ چشم داشت و مزد و پاداشی در این راه وارد میدان شده و تاکنون با تمام توان و قوا برای کاهش آلام مردم ثابت‌قدم ایستاده‌اند.

وی اظهار کرد: در تداوم خدمات بی‌منت بسیج در روزهای پایانی سال نیز با اعزام گروه‌های جهادی که اقدام به اجرای طرح‌های هجرت کرده‌اند سه هزار و ۶۰۰ بسته معیشتی نیز با مشارکت قرارگاه خاتم الانبیاء توزیع شد.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1102741